sklepsklepO nas


Jako jeden z nielicznych sklepów rowerowych, w województwie mazowieckim oraz jedyny sklep w dzielnicy Warszawa- Bielany , oferujemy niezwykle bogatą gamę rowerów znanych, cenionych i pożądanych na rynku producentów takich, jak: CANNONDALE , MERIDA , KELLYS ,ALPINA, Gt , GHOST, GIANT   i innych firm.

inside 2.jpginside.jpg

Posiadamy największy wybór rowerow na bielanach i okolicy, ponad 1500 rowerów w ciągłej sprzedaży. W naszej ofercie znajdują się rowery dla każdego. Mamy bogatą ofertę rowerów dla pań i panów oraz dużą ilość rowerów dla najmłodszych. Wszystkie dostępne u nas rowery wyróżniają się doskonałą jakością wykonania, z dopracowaniem najmniejszych nawet detali, atrakcyjnym, nowoczesnym designem, a także atrakcyjnymi, konkurencyjnymi cenami 

Staramy się działać rzetelnie i profesjonalnie, a do tego sprawnie i szybko. To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to fachowa i miła obsługa, profesjonalny sprzęt oraz nowoczesne narzędzia w serwisie i krótkie terminy realizacji.


Zawsze istnieje też możliwość złożenia reklamacji i zwrotu zakupionego roweru w ciągu dwudziestu jeden dni. Jesteśmy elastyczni i przyjaźnie nastawieni.

Jeśli skorzystasz z naszej oferty możesz liczyć na pełne zadowolenie z zakupionego towaru, rzetelne i fachowe wsparcie naszego personelu, atrakcyjne upusty, a także miłą i profesjonalną obsługę.

ZAPRASZAMY !