Lista produktów producenta: Kellys Bicycles

Kolekcja KELLYS 2016 łączy w sobie najwyższą staranność, najnowsze technologie, nowe materiały – po to by dać Ci największą radość z jazdy. Pojawią się w niej rowery nie tylko z tradycyjnymi kołami 26 " czy dość nowymi 29 cali, ale również zupełnie nowy 27,5 cali. Największy rozmiar kół wystąpi w  linii Kellys TNT, zaś   zupełnie nowy rozmiar kół odnajdziemy w takich liniach modeli jak : Kellys Thorx, Kellys Hacker, Kellys Madman.


Kolekacja Kellys 2016  proponuje rowery dla każdego. Dla profesjonalnych  sportowców, wymagających amatorów, zwolenników długich tras oraz dla wszystkich tych – dla których przede wszystkim liczy się komfort i sprawne przemieszczanie się po mieście. Nie zapomina również o tych najszybszych z szosy i najmłodszych pociechach.


Sklep- Kellys tworzą ludzie z rowerową pasją. Każdy z nas aktywnie uczestniczy w kreowaniu sceny rowerowej. Jesteśmy do Twojej dyspozycji pod infolinią – chętnie odpowiemy na wszystkie pytania, doradzimy w wyborze i rozwiejemy wszelkie niejasności.


Pamiętaj, że ogranicza nas tylko Twoja wyobraźnia. Gdyby w Twojej wybranej  maszynie  brakowało idealnej  części – a może siodło byłoby zbyt wąskie albo za mało gięta kierownica – daj nam znać! Pragniemy wyłącznie zadowolonych Klientów ze spełnionymi marzeniami.


Okryj nową kolekcję – wybierz rower dla siebie . . .

Pokazuje 1 - 48 z 95 elementów